OKI ML6300FB-SC – inteligentna igłówka

Autor: Piotr Szabla, 24 lutego 2010 19:10:48
Drukarki igłowe OKI Printing Solutions od wielu lat cieszą się zasłużoną sławą, do tego stopnia, iż stały się synonimem niezawodności i jakości. Czy w tak idealnym rozwiązaniu jest jeszcze szansa na usprawnienie i modyfikację? Dla OKI wygoda użytkowania i łatwość obsługi są nieustającymi priorytetami i z tego powodu firma podejmuje ciągłe próby udoskonalania swoich produktów.

OKI ML6300FB-SC jest przedstawicielem cenionej linii 24 igłowych drukarek, z których chętnie korzystają punkty obsługi klienta w bankach, biurach podróży, na dworcach czy w przychodniach lekarskich. Wykorzystywana jest do drukowania rachunków, biletów, pokwitowań, formularzy i dokumentów wieloczęściowych zarówno na papierze ciętym, jak i ciągłym. Płaskie łoże umożliwia obsługę różnorodnych nośników, także o dużej gramaturze i składających się z wielu części (1 oryginał + 5 kopii), co zwiększa efektywność i wygodę.

Dla zwiększenia komfortu użytkowników, w swojej najnowszej drukarce igłowej, OKI wprowadziło funkcję korekcji przekrzywiania papieru. Jest to istotne udogodnienie, które nie tylko zmniejsza koszty zużycia papieru i czasu pracy, ale też praktycznie wyklucza konieczność ingerencji człowieka.
Urządzenie przeprowadza automatyczną korektę skośnego ułożenia papieru.


Papier można ładować z dowolnego położenia - wyniki druku zawsze będą takie same. Drukarka może wykrywać szerokość papieru i, jeśli jest ona niewłaściwa, odrzucić dany nośnik.

„Dzisiaj każda firma musi zmierzyć się z wyzwaniem bardziej ekonomicznego funkcjonowania. Zdarza się, iż nasi klienci szukają oszczędności na każdym polu swojej działalności, w tym również tak kluczowej, jak obrót dokumentacją istotną z punktu widzenia firmy i jej klienta,” powiedział Jacek Tarkiewicz, Dyrektor Marketingu OKI Printing Solutions w Polsce. „Nieustająco troszczymy się o klientów chcących korzystać z naszych igłowych rozwiązań. Również w tym sektorze szukamy możliwości udoskonalenia produktów i wsparcia naszych klientów.”

Drukarka ML6300FB-SC została skonstruowana w celu zoptymalizowania skutecznej obsługi klienta. Szybkość druku do 450 znaków na sekundę przyspiesza realizację transakcji i zapewnia satysfakcję użytkowników. Drukarka wyróżnia się łatwością wymiany taśmy, elastycznością obsługi nośników i korektą skosu umożliwiającą zaoszczędzenie czasu. Niewielkie gabaryty czynią z niej idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie cenna jest przestrzeń.

OKI ML6300FB-SC dostępna jest w sugerowanej cenie netto 1900 PLN.

Istotnymi zaletami ML6300FB-SC są:
- szybkość druku do 450 znaków/sek
- funkcja korekty przekrzywiania papieru
- obsługa szerokiej gamy nośników
- niewielkie wymiary
- wydłużona trwałość taśm, przekładająca się na mniejszą ilość przestojów i niższe koszty bieżące
- łatwość obsługi i wymiany taśmy

Więcej informacji na temat OKI Printing Solutions można znaleźć pod adresem: www.oki.pl

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0