Samsung Corby Pro, młodzieżowy smartfon

Autor: Piotr Szabla, 26 stycznia 2010 21:12:25
Corby Pro kontynuuje tradycję serii wyróżniając się kolorowym i młodzieżowym designem. Obudowa telefonu wręcz tryska kolorami: w jednej wersji białym, czerwonym i czarnym, a w drugiej srebrnym, białym i czarnym. Podobnie jak w przypadku pierwszego modelu Corby, również w tym użytkownik znajdzie w opakowaniu trzy wymienne „plecy” telefonu: kolorowe, ozdobione fantazyjnymi kółkami i czarne. Zmieniając tył obudowy, można stworzyć nową, własną wersję kolorostyczną. Corby Pro może być dzięki temu telefonem młodzieżowym lub zyskać typowo biznesowe, klasyczne oblicze.

To właśnie biznesowymi możliwościami Samsung Corby Pro zaskakuje najbardziej. W jego niewielkiej konstrukcji mieści się technologia HSDPA, Wi-Fi, GPS i ActiveSync. Dzięki tej funkcji dostęp do prywatnych maili np. na Gmail’u czy też służbowej poczty korporacyjnej nie stanowi problemu. W końcu kto powiedział, że telefon, który kryje w sobie wiele funkcjonalności nie może być lekki i kompaktowy?Wielozadaniowy
Multimedialny Corby Pro, z dotykowym ekranem QVGA oraz wygodną klawiaturą typu QWERTY, zaadresowany jest do młodych wielbicieli technologicznych nowinek, którzy na co dzień potrafią docenić wszechstronnność telefonu – zarówno w domu jak i w pracy – a przy tym pragną, by nie tracił nic ze swego lifestylowego, lekkiego charakteru. Technologia HSDPA (7,2 Mbps), Wi-Fi, Bluetooth 2.1., gwarantuje stabilne i szybkie połączenia, zarówno podczas sms’owania, sprawdzania maili, prowadzenia rozmów, aktualizowania profilu na portalach czy podczas surfowania w Internecie. To po prostu źródło wielu możliwości ukryte w modnym, kolorowym gadżecie.

Społecznościowy
Dzięki internetowym możliwościom tego telefonu korzystanie z popularnych portali społecznościowych i poczty elektronicznej jest proste. Funkcja ulubionych kontaktów pozwala na perfekcyjnie zarządzanie zbiorem zgromadzonych w pamięci telefonu numerów i adresów. Dużym ułatwieniem jest również specjalnie zaprojektowana skrzynka odbiorcza SMS, w której wiadomości automatycznie układają sie w drzewko konwersacji oraz uniwersalny komunikator, umożliwiający nieustanne czatowanie oraz szybki transfer wiadomości tekstowych i zdjęć.

Kompaktowego Corbiego Pro wyposażono również w aparat fotograficzny 3,2 MPix z czterokrotnym zoomem, samowyzwalaczem oraz możliwością nagrywania wideo, odtwarzacz MP3 i radio z funkcją RDS. Ponadto telefon posiada uniwersalne wejście słuchawkowe 3,5 mm mini-jack.Samsung Corby Pro wchodzi do sprzedaży na przełomie stycznia i lutego w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 849,00 PLN.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0