Samsung przedstawia Galaxy (i5700)

Autor: Piotr Szabla, 18 stycznia 2010 14:54:17
Samsung wprowadza na rynek model Galaxy i5700 - drugi z kolei smartfon działający w oparciu o system operacyjny Android. Dzięki niemu korzystanie z aplikacji i danych dostępnych w internecie jest jeszcze łatwiejsze. Najnowszy smartfon umożliwia szybki dostęp do serwisów Google, w tym Google Search, Gmail, Google Maps, Youtube, komunikatora Google Talk oraz popularnych portali społecznościowych jak Facebook czy MySpace.

Samsung Galaxy wyposażono w mocny i szybki procesor taktowany zegarem 800 Mhz zapewniający wysoką efektywność pracy telefonu w wielozadaniowym środowisku oraz płynne korzystanie z różnorodnych aplikacji dostępnych poprzez platformę Android Market.–W tym roku położyliśmy duży nacisk na jeszcze większe wzmocnienie naszego portfolio zaawansowanych smartfonów.– powiedział J.K. Shin, wiceprezes wykonawczy i dyrektor działu Mobile Communication firmy Samsung Electronics.
–Nasz najnowszy, działający w oparciu o system operacyjny Android, model to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy cenią szybki i łatwy dostęp do mobilnych internetowych usług – dodał.

Samsung Galaxy to również bogaty wachlarz multimedialnych funkcji, jako pierwszy spośród telefonów opartych na systemie Android obsługuje format plików DivX. Dodatkowo wyposażono go w zapewniającą wysoką jakość dźwięku technologię DNSe 2.0 oraz standardowe wejście słuchawkowe 3,5 mm mini-jack, a wytrzymała bateria (1500mAh) pozwala na wiele godzin pracy urządzenia. Wszystkie możliwości zamknięto w kompaktowej i smukłej obudowie 13,2 mm.

Telefon dostępny początkowo w ofercie operatorskiej, w drugiej połowie lutego również w sieci sprzedaży detalicznej w SUGEROWANEJ przez producenta cenie: 1099,00 PLN.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign