Cyfrowy flipchart NOBO Kapture

Autor: Piotr Szabla, 07 stycznia 2010 17:31:16
Zestaw Nobo Kapture znacznie ułatwi pracę zespołową podczas burz mózgów, tworzenia planów działań czy konstruowania listy pilnych spraw. Nowy zestaw marki NOBO umożliwia wyświetlanie na ekranie laptopa notatek tworzonych na flipcharcie, a po zakończeniu spotkania natychmiastowe przesłanie ich do uczestników.

Jest to możliwe, dzięki pisakowi o kształcie markera z wbudowaną kamerą, którym pisząc po powierzchni specjalnych bloków papierowych, jednocześnie tworzymy elektroniczną kopię. Nie trzeba już tracić czasu na przepisywanie tekstu i wykresów z dużych niewygodnych arkuszy, narażając notatki na zniszczenie. Marker łączy się z odbiornikiem umieszczonym w porcie USB poprzez BlueTooth, dokonując jednocześnie konwersji tekstu z flipcharta na tekst w postaci elektronicznej. Po zakończeniu spotkania wystarczy jedynie rozesłać plik pozostałym uczestnikom, dzięki czemu każdy otrzymuje materiały w oryginalnej i bezbłędnej formie.

Nobo Kapture™ jest łatwy i wygodny w użyciu. Oferowany jest w dwóch zestawach. Zestaw startowy (ekonomiczny) zawiera wszystkie elementy pozwalające na rozpoczęcie pracy z Nobo Kapture™. Zestaw biurowy (profesjonalny) zawiera dodatkowe elementy umożliwiające dłuższe użytkowanie Nobo Kapture™. Podstawą każdego z zestawów są specjalne bloki do flipcharta, cyfrowy marker, odbiornik USB z oprogramowaniem Nobo Kapture™ Digital Software oraz kartridże z czarnym tuszem.

Jak Nobo Kapture™ sprawdza się w praktyce, można zobaczyć tutaj:
http://www.youtube.com/user/NOBOEurope#p/a/u/1/dAQGaUf7iC8
Zestaw BIUROWY ( profesjonalny)
1 marker cyfrowy
3 x blok do cyfrowego flipcharta (60-kartkowy)
1 x odbiornik USB z oprogramowaniem Nobo Kapture™ Digital Software (do pobierania tekstu z flipcharta, do obróbki tekstu i do jego dalszej wysyłki)
6 x kartridż z czarnym tuszem
1 x futerał na markery i odbiornik USB
1 x bateria AAA
cena detaliczna netto: 839, 00 PLN


Zestaw STARTOWY ( ekonomiczny)
1 marker cyfrowy
1 x blok do cyfrowego flipcharta (20-kartkowy)
1 x odbiornik USB z oprogramowaniem Nobo Kapture™ Digital Software (do pobierania tekstu z flipcharta, do obróbki tekstu i do jego dalszej wysyłki)
6 x kartridż z czarnym tuszem
1 x bateria AAA
cena detaliczna netto: 659,00 PLN

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign