Wszechstronna kompaktowa kopiarka cyfrowa od Canon

Autor: Piotr Szabla, 06 stycznia 2010 11:07:47
Canon zaprezentował nową nabiurkową kopiarkę cyfrową z funkcją kopiowania dwustronnego: model Canon PC-D440, następcę urządzeń Canon PC-D320 i PC-D340. Model, przeznaczony do użytku prywatnego lub w małych biurach, pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej czasu i energii oraz zmniejszyć koszty.

Kopiarka PC-D440 to idealne rozwiązanie dla małych biur, w których dużo się kopiuje, a także okazjonalnie drukuje i skanuje. Urządzenie oferuje wszystkie ważne funkcjonalności, w tym szybki rozruch oraz kartridże typu „all-in-one” umożliwiające zmniejszenie kosztów eksploatacji. Większa prędkość kopiowania i drukowania, kompaktowa obudowa oraz przyjazny interfejs użytkownika sprawiają, że model PC-D440 to dobry wybór dla osób planujących wyposażyć biuro w nowoczesny sprzęt.

Większa wydajność dzięki wyższej prędkości kopiowania i drukowania
Kopiarka PC-D440 posiada certyfikat Energy Star i zużywa jedynie 3W w trybie uśpienia. Prędkość kopiowania do 22 kopii/min. umożliwia pracownikom biurowym kopiowanie wielostronicowych dokumentów szybko i sprawnie. Urządzenie korzysta także z niektórych kluczowych technologii firmy Canon, zapewniając szybki czas otrzymania pierwszej kopii (tylko 9 sekund) i pierwszego wydruku tuż po wyjściu z trybu uśpienia. PC-D440 to jedno z najbardziej wydajnych urządzeń swojej klasie.

Jedną z zalet kopiarki PC-D440 jest zdolność kopiowania wielostronicowych dokumentów z prędkością 20 kopii/min. z użyciem automatycznego podajnika papieru. Kopiowanie za jego pomocą odbywa się prawie tak szybko jak kopiowanie pojedynczego dokumentu z szyby w wielu egzemplarzach.

Kopiarka PC-D440 została standardowo wyposażona we wbudowaną automatyczną funkcję kopiowania dwustronnego. Automatyczny dupleks znacznie skraca czas i zmniejsza wysiłek związany z obustronnym kopiowaniem w trybie ręcznym, usprawnia proces drukowania broszur i umożliwia tworzenie bardziej profesjonalnych dokumentów.Większa funkcjonalność
Kopiarka PC-D440 posiada prosty, przyjazny interfejs – użyteczne funkcje takie jak zmniejszanie, powiększanie, kopiowanie 2 na 1 oraz elektroniczne sortowanie są dostępne za jednym naciśnięciem przycisku. Urządzenie posiada przycisk anulowania polecenia kopiowania, który zapewnia funkcjonalność oraz maksymalnie upraszcza obsługę.

Urządzenie oferuje ponadto funkcję kopiowania dokumentów identyfikacyjnych, przydatną w urzędach lub przemyśle turystycznym. Umożliwia łatwe i szybkie skopiowanie dwóch stron dowodu osobistego lub innego małego dokumentu na jednej stronie kartki papieru.

Kopiarka PC-D440 będzie dostępna w Europie od lutego 2010 roku.

Główne funkcje i cechy:
- Laserowe kopiowanie i drukowanie z prędkością 22 kopii/min.
- Kompaktowa konstrukcja
- Automatyczne drukowanie obustronne
- Czas otrzymania pierwszej kopii – do 9 sekund
- Automatyczny podajnik papieru na 35 arkuszy
- Zerowy czas nagrzewania dzięki technologii Quick First-Print
- Kopiowanie małych dokumentów, 2 na 1, pomniejszenie/powiększenie: 50% - 200%, elektroniczne sortowanie
- Niski pobór mocy – tylko 3W w trybie uśpienia
- Kartridż z atramentem typu „all-in-one” zapewniający oszczędność oraz kopie i wydruki niezmiennie wysokiej jakości

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0