Hybrid Technology Asusa

Autor: Robert Galiński, 06 września 2009 19:59:50

Podobnie jak wszyscy producenci MoBo, tak i Asus chce dostać w swoje ręce jak największy kawałek z tortu zwanego P55. Jak? Planuje wykorzystać opcje służące podkręcaniu.

 

Overclocking Core i7 nie wydaje się przerastać możliwości ludzi. Tym bardziej nie powinno być trudniej z procesorami i5 czy i3. Jednak zdaniem tajwańskiego producenta właśnie na to "polecą" użytkownicy.

 

 "Hybrid Technology is set to feature on all of ASUS' P7P55D-series motherboards, and it consists of three key components - Hybrid Processor, Hybrid Phase and Hybrid OS."

 

Jasno można wyczytać że w określonej serii płyt, otrzymamy trójczęściowy system Hybrid Technology - w jego skład wejdą szczególe funkcje dotyczące procesora, płyty głównej oraz systemu operacyjnego.

 

Pierwszy z nich - odpowie za podkręcanie CPU w locie. Drugi za oszczędzanie energii przez układy zasilania i odpowiednie skalowanie napięcia, zaś ostatni pozwoli wybrać system - czy to nasz własny Windows/Linux czy oferowany przez Asusa Express Gate.

 

 

 

 

Źródło: Hexus

 


« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0