GTA 5 - 2010?

Autor: Robert Galiński, 05 września 2009 20:49:05

 Take-Two, deweloper gry GTA 5, postanowił wyznaczyć termin jej premiery na 2010 rok. Pierwotnie plany zakładały premierę już w tegoroczne święta. Nie jest to jedyny tytuł, który potraktowano w ten sposób.

 

Celem tych działań jest maksymalizacja zysków. Okres jesienno-zimowy 2009 już jest przepełniony premierami, co doprowadzi do redukcji zarobku z każdej z produkcji oddzielnie. Ponadto wyczytać można, iż Take-Two nie jest do końca pewne gotowości gier do wprowadzenia na rynek. Wymijająco powiedziane.

 

Wydaje się więc, że legendarny producent pozwoli konkurencji wzajemnie "wyżerać" się podczas gdy sam zamierza forsować produkcje od początku 2010 roku. Pytanie gdzie wyląduje piąta część GTA? Tego nie da się jasno określić. Można jedynie przewidywać, że przesunięcie będzie wynosić od pół roku, do 365 dni.

 

Źródła mówią o prezentacji GTA 5 na targach E3. Byłoby to całkiem logiczne posunięcie z punktu marketingowego. Jeżeli plan T2 powiedzie się w stu procentach, może to być prawdziwy interes życia. Zresztą, kolejny w ich historii. Pozostaje życzyć powodzenia. 

 

Źródło: Fudzilla

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign