CM Storm oferuje myszkę dla gracza Sentinel Advance

Autor: Adrian Głaz, 19 sierpnia 2009 22:45:48

Cooler Master, producent znany głównie ze swoich obudów i systemów chłodzenia, postanowił "chapnąć" kawałek udziałowego tortu w segmencie akcesoriów gamingowych.

Pierwszym urządzeniem tego typu sygnowanym przez firmę CM Storm podległą bezpośrednio pod Cooler Master, doczekała się w końcu oficjalnej premiery. Urządzenie ma oferować swoim użytkownikom niesłychaną precyzję i wygodę oraz możliwość dostosowania wagi do indywidualnych potrzeb gracza.

Widoczna poniżej myszka może poszczycić się rozdzielczością wynoszącą 5600 DPI, a to za sprawą specjalnego sensora, który tak naprawdę składa się z dwóch wiązek lasera. Dodatkowo urządzenie posiada 64kB wbudowanej pamięci, dzięki której możemy w łatwy sposób zaprogramować i przełączać się pomiędzy różnymi profilami. Urządzenie posiada również mały ekran OLED umieszczony w górnej części, na którym możemy wyświetlić np. logo własnego team'u. Podłączenie do komputera odbywa się standardowo za pośrednictwem interfejsu USB 2.0.

Ciekawostką jest rozmiar urządzenia, które jest delikatnie większe w porównaniu z konkurencyjnymi produktami, co jest dobrą wiadomością dla graczy z większą dłonią.

Niestety mimo oficjalnej prezentacji nie podano jeszcze ceny Storm Sentinel Advance, ale przewiduje się, że będzie ona obejmowała górny poziom dla tego typu sprzętu.

 

 

Żródło: TechConnect

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0