Premiera pendrive'a 128 GB Corsair Voyager GT

Autor: Adrian Głaz, 14 sierpnia 2009 22:06:38

Mimo iż recenzje 128 GB pendrive’a firmy Corsair należącego do serii Voyager GT pojawiały się już od jakiegoś czasu na różnych stronach poświęconych tematyce IT, to dopiero w dniu dzisiejszym producent zdecydowała się na jego oficjalną prezentacje. Jak na razie jest to najpojemniejsze tego typu urządzenie dostępne w ofercie firmy Corsair.

Widoczny powyżej pendrive zamknięty został w raczej pękatej obudowie o wymiarach 102 x 39 x 18 mm, która wykonana została ze specjalnej gumy, zapewniającej mu odporność na zamoczenie oraz upadki nawet ze znacznych wysokości. Interfejs USB 2.0 zapewnia łatwe i szybkie podłączenie do dowolnego komputera osobistego, a wewnętrzne moduły pamięci flash wykonane są w technologii MLC (Multi-Level Cell) NAND i zostały wyposażone w podwójny kontroler zapewniając transfer danych na poziomie 32 i 28 MB/s odpowiednio dla odczytu i zapisu.

 

 
Opatrzony dziesięcioletnią gwarancja producenta, 128 GB pendrive firmy Corsair jest już dostępny na terenie całej Unii Europejskiej, a jego cena to ok. 303 Euro.

Źródło:
PCArena

 

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign