Diabeł tkwi w szczegółach

Autor: Daniel Laskowski, 22 czerwca 2009 12:46:28

Wiele firm meblarskich ma w swoich katalogach stoliki LCD. Tylko jedna specjalizuje się wyłącznie w tej dziedzinie. Polski producent udowadnia, że wyspecjalizowanie mebla może przynieść sukces zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

Na rynku meblarskim specjalizacja nie jest zjawiskiem powszechnym. Jednak Multimebel jest firmą działającą od kilkunastu lat. Od początku specjalizuje się wyłącznie w produkcji akcesoriów pod sprzęt RTV. „Naszym nadrzędnym celem przy projektowaniu każdej nowej kolekcji jest doprowadzenie mebli niemal do perfekcji" - mówi założyciel spółki Mieczysław Cyrkler. I rzeczywiście firma tworzy w pełni profesjonalne meble do eleganckich salonów. Multimebel jest dziś liderem branży w naszym kraju, ale i firma rozpoznawalna jest również za granicą.

 

 Producent stosuje w swoich meblach dobre gatunkowo rodzaje drewna. Wykonana jest z nich naturalna okleina, która zdobi fronty mebli. Nowa kolekcja Swing ma formę horyzontalną, która dostosowana jest do coraz większych ekranów telewizorów i rozbudowanych systemów audio. Przestrzeń wewnątrz podzielona jest na dwie części - sprzętową i połączeniową. W tej drugiej jest miejsce na wszelkiego rodzaju kable i listwy, które nie muszą plątać się już za sprzętem lub pod meblem. Można je łatwo przymocować dzięki specjalnym wpinakom do kabli.            

   

            Część mebli posiada półprzeźroczyste zamknięcia komór sprzętowych, skonstruowanych tak, że umożliwiają sterowanie pilotem. Wszystkie frontowe zamknięcia posiadają ukryte uchwyty do otwierania, dzięki czemu nie ma zewnętrznych klamek, które burzyłyby kompozycję. Bezgłośne zamykanie szuflad gwarantuje system Bluemotion. W niektórych modelach dostępne są nadstawki, wykonane z niemal całkowicie bezbarwnego szkła typu Diament, przeznaczone do postawienia telewizora lub głośników sprzętowych.

 

            Wszystkie te innowacje sprawiają, że meble firmy Multimebel są najbardziej specjalistycznym produktem na rynku. Kilkunastoletnie doświadczenie gwarantuje, że zadowolą one najbardziej wybrednego kinomana i audiofila.

 

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0