MobileNavigator - teraz także dla iPhone 3G i nowego 3GS

Autor: Daniel Laskowski, 10 czerwca 2009 13:26:09

Przerwa na lunch - czas coś zjeść, wysłać kilka mejli, zadzwonić do znajomych i zrelaksować się przy piosenkach ze stworzonej przez siebie playlisty. Warto też sprawdzić ciekawe aukcje a przy okazji zrobić śmieszne zdjęcie koledze w kawiarni... Mało jest na rynku takich urządzeń jak iPhone, które sprawiają frajdę podczas ich używania. Wkrótce ich użytkownicy będą mogli nawigować z biura do najbliższej włoskiej restauracji. Wszystko, czego potrzeba, to iPhone z nowym systemem operacyjnym Apple OS 3.0 oraz oprogramowanie nawigacyjne MobileNavigator od firmy NAVIGON.

 

Już przed końcem tego miesiąca użytkownicy iPhone'ów na całym świecie będą mogli wyposażyć je w profesjonalne oprogramowanie nawigacyjne za pośrednictwem  sklepu App Store. "Dzięki nowemu systemowi operacyjnemu OS 3.0, Apple umożliwił korzystanie na iPhone'ach z oprogramowania nawigacyjnego, a NAVIGON zdołał szybko dostosować MobileNavigator'a do ich wymagań. iPhone może być teraz przekształcony w wszechstronną, w pełni funkcjonalną nawigację", mówi Egon Minar, CEO firmy NAVIGON AG.

 

Alternatywa w App Store

Dzięki wgranemu oprogramowaniu MobileNavigator , iPhone 3G (z nowym systemem Apple OS 3.0) i nowy iPhone 3GS bezpiecznie doprowadzą swoich użytkowników do celu, dzięki zaktualizowanym mapom i inteligentnym funkcjom.

MobileNavigator będzie dostępny w sklepie Apple App Store w dwóch wersjach. Pierwsza to wersja LITE, dostępna bezpłatnie, jednak nie pozwalająca nawigować, a jedynie wyświetlająca mapę i najbliższe cele specjalne (POI). Drugą opcją jest pełna wersja oprogramowania, która pozwala nawigować szybko i pewnie do każdego celu. Ta wersja zawiera znane rozwiązania firmy NAVIGON, między innymi Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań (Reality View Pro), Asystenta Pasa Ruchu (Lane Assistant Pro), Asystenta Prędkości (Speed Assistant), ostrzeganie o znakach drogowych, tryb dzienny i nocny, a także wyświetlanie celów specjalnych w sąsiedztwie zaplanowanej trasy. Dzięki tym funkcjom oprogramowanie MobileNavigator wyróżnia się na tle konkurencji, także ze względu na wykorzystanie cech iPhone'a, aby korzystanie było jeszcze przyjemniejsze. Jeśli np. użytkownik obróci iPhone'a o 90 stopni, wyświetlacz automatycznie dostosuje obraz do aktualnego położenia. Oprócz dostosowania ekranu i inteligentnego systemu wprowadzania adresów, jest także funkcja nawigowania bezpośrednio do adresów przechowywanych w książce adresowej. Jeżeli ktoś do nas zadzwoni, nawigacja wznowi działanie po zakończeniu rozmowy.

„Pozwala to użytkownikom iPhone'a nawigować bez względu na miejsce i cel podróży - wygodnie i w trakcie przemieszczania się", dodaje Egon Minar.

 

Cena pełnej wersji oprogramowania MobileNavigator firmy NAVIGON dla iPhone'ów zostanie ogłoszona w dniu pojawienia się jej w sklepie Apple App Store.

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign