TechWorks.pl – Portal nowych technologii

Autor: Daniel Laskowski, 02 czerwca 2009 12:08:11

Portal nowych technologii - TechWorks.pl wprowadził nowy, odświeżony layout, który powinien spodobać się czytelnikom portalu i zachęcić do jeszcze częstszych wizyt na łamach serwisu. Przeglądając TechWorks.pl można zauważyć wiele ciekawych zmian, nie tylko w wyglądzie.

 

Powstały nowe działy tematyczne:

  • Wideorecenzje - dział, w którym nasi redaktorzy będą przygotowywać recenzje w nowej formie. Chcemy zaskoczyć czytelnika czymś nowym, dlatego część sprzętu będzie testowana przed kamerą. Sądzimy, że taka forma testów będzie o wiele ciekawsza niż ta tradycyjna - pisana.
  • Galerie - zloty, spotkania, eventy, wprowadzanie nowych produktów przez producentów - dział „Galerie" to właśnie przeglądarka zdjęć z tego typu imprez oraz ważnych wydarzeń. Będziemy starali się na bieżąco dodawać nowe galerie a także udostępnimy czytelnikom możliwość komentowania oraz dodawania własnych fotografii.
  • Download - prosty dział download, na którym będzie można pobrać najnowsze wersje sterowników oraz najważniejszych plików, które są niezbędne do komfortowej pracy z komputerem. Nie będzie to duży dział, jednak znajdą się tam najpotrzebniejsze programy.

Na łamach Portalu nowych technologii - TechWorks.pl znalazła się tzw. Chmura tagów, dzięki której czytelnicy będą mogli łatwo znaleźć wyszukiwane przez nich Informacje za pomocą kilku kliknięć.

 

Aby najnowsze artykuły były jeszcze bardziej widoczne, postanowiliśmy wprowadzić ciekawy informator o trzech najnowszych publikacjach. Jest to duże okienko ze zdjęciem oraz częścią tekstu z artykułu.

 

Zachęcamy Państwa do częstych odwiedzin TechWorks.pl - Portalu nowych technologii, gdzie nasi redaktorzy będą starali się przygotowywać z dnia na dzień coraz lepszy oraz bogatszy w lekturę portal komputerowy, na którym będziecie Państwo mile spędzać czas.

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign