Wydajne zasilanie PC z opatentowanym systemem chłodzenia

Autor: Daniel Laskowski, 25 maja 2009 17:36:31

Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że wydajność, pobór mocy i żywotność komputera osobistego zależy również od zastosowanego zasilacza. Wybór zasilaczy jest jednak szeroki, od tanich, budżetowych konstrukcji aż po zasilacze z górnej półki. Nie wszyscy klienci są świadomi tych różnic. Jako producent o światowej renomie, Enermax kładzie nacisk na opracowywanie produktów trwałych i niezawodnych. Własne centra badawczo-rozwojowe gwarantują ciągły postęp i unowocześnienia. Co więcej, od końca 2008 roku wszystkie serie zasilaczy posiadają certyfikat energooszczędności 80PLUS® (80PLUS.org) - międzynarodowy standard sprawności PSU.

ECO80+ - stabilne i niezawodne zasilanie dla komputerów z niższej półki
W czerwcu 2009 Enermax rozpocznie w Polsce sprzedaż nowej serii zasilaczy ECO80+. Będzie dostępna w wersji 350W i zaprojektowana jest z myślą o komputerach z niższej półki, gwarantując zasilanie o sprawności do 86% (certyfikat 80PLUS®). Użytkownicy zyskują na innowacyjnej i wybiegającej w przyszłość technologii Enermax-a, obejmującej pierwszego gatunku podzespoły i dwie potężne linie 12V w celu osiągnięcia stabilnej pracy. Co więcej, ECO80+ jest świetnie przygotowany do ochrony zestawu przed wszelkimi możliwymi usterkami i zakłóceniami, od skoków napięcia po zwarcia. Ośmiokrotny system SafeGuard jest obecnie najbardziej zaawansowanym zabezpieczeniem na rynku zasilaczy.


Połączenie stabilnego zasilania i chłodnej innowacji
Enermax konstruuje zasilacze od niemal 20 lat. Nowa seria ECO80+ łączy długie doświadczenie w produkcji PSU z innowacyjnymi dokonaniami nowego działu wentylatorów Enermax-a. ECO80+ jest wyposażony w 12cm wentylator z serii Enermax Magma, znany z doskonałej wydajności i ciszy. Oparty jest on na technologii łożyskowej Twister, która gwarantuje pracę prawie bez tarcia przez długi czas (do 100 000 godzin). Opatentowany wlot powietrza AirGuard oraz oparty na logice rozmytej SpeedGuard dopełniają innowacyjne chłodzenie ECO80+. Niski poziom hałasu czyni te zasilacze optymalnym wyborem do komputerów HTPC.

ECO80+ będzie dostępny od czerwca 2009 w niewygórowanej sugerowanej cenie detalicznej 56 Euro. Więcej informacji o ECO80+: www.enermax.pl/ECO80+

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign