O nas

TechWorks.pl - komputerowy portal informacyjny

Założeniem naszego portalu jest informowanie o wszystkich ciekawostkach i nowościach ze świata IT. W tym o: informatyce (włącznie ze sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem używanym do tworzenia, przesyłania, prezentowania i zabezpieczania informacji), telekomunikacji, narzędziach i innych technologach związanych z informacją. Nasi redaktorzy dokładają wszelkich starań aby serwis był aktualizowany na bieżąco. Do dyspozycji czytelników oddajemy również Forum dyskusyjne, na którym mogą zadawać pytania, udzielać odpowiedzi lub po prostu dyskutować.

Prawa autorskie

2005 - 2010 TechWorks.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Publikacja, dystrybucja, framing w Internecie itp. , są zabronione bez uprzedniej pisemnej zgody.

Ochrona prywatności:

Redakcja portalu TechWorks w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych użytkowników Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 z dania 29.10.1997 r), zapewnia wszystkim użytkownikom swojego portalu możliwość wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Dane te mogą zostać w każdej chwili, na prośbę użytkownika, usunięte z serwera.

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0