Artykuły

Uniwersalne etui do tabletów

Autor: Mateusz Szewc, 14 listopada 2013 18:25:29

Uniwersalne etui do tabletów

Obecna ilość dostępnych tabletów i osób korzystających z tych urządzeń rośnie w niewiarygodnym tempie.  Urządzenia, dzięki swoim możliwościom zyskały sobie sympatię wielu użytkowników, a przy okazji próbują zyskać sobie nowych. Jednak jest coś co charakteryzuje wszystkie tego typu urządzenia i zdecydowanie jest to najsłabsza strona tego typu urządzeń- łatwa podatność na różnego rodzaju uszkodzenia. Dlatego kupując tablet warto dołożyć kilka złotych więcej i zabezpieczyć się przed dużymi kosztami związanymi z usunięciem potencjalnej usterki. Producent akcesoriów komputerowych  ART w swojej ofercie zawiera zwykłe etui na tablet, które czasem może okazać się na wagę złota…

Więcej...

Drożej znaczy lepiej i wydajniej?

Autor: Mateusz Szewc, 27 października 2013 10:33:27

Drożej znaczy lepiej i wydajniej?

Dyski SSD zyskują coraz większą popularność i to pomimo faktu, że ich cena stanowi skuteczną barierę dla większości użytkowników. Oparte o pamięć flash i pozbawione ruchomych elementów urządzenia oferują bardzo wysoką wydajność, cichą pracę i w przeciwieństwie do klasycznych HDD dużą większą odporność na uszkodzenia mechaniczne.  Czy to sprawia, że SSD-ki warte są każdej ceny? Przekonajmy się o tym czytając poniższą recenzję. 

Więcej...

Nokia Lumia 820

Autor: Mateusz Szewc, 16 października 2013 18:01:14

Nokia Lumia 820

Współpraca Fińskiego producenta telefonów i giganta od oprogramowania z Redmond czyli Microsoftu zaowocowała serią Lumia w 2011 roku. Można stwierdzić, że Nokia poszła pod górkę biorąc raczkujący wtedy system Windows Phone 7 odrzucając platformę z Androidem, która z miesiąca na miesiąc zyskuje nowych klientów. Wiele osób wtedy komentowało, że to strzał w „stopę” dla nich. Jednak sukces jaki na rynku urządzeń mobilnych odniosła Lumia 610 wskazuje, że było to dobre posunięcie. Dzisiaj pod lupę trafił telefon oznaczony numerkiem 820 – czyli następca pierwszego modelu pod kontrolą systemu Windows. Czy telefon okażę się być szansą dla Nokii na przywrócenie pozycji lidera, którym niewątpliwie była przed erą smartfonów? O wyniku dowiecie się z recenzji ukazanej na naszym portalu. Zapraszam do lektury.    

Więcej...

FRITZ!WLAN Repeater 310

Autor: Mateusz Szewc, 23 września 2013 12:29:53

FRITZ!WLAN Repeater 310

Po ostatniej recenzji dotyczącej produktów FRITZ! tym razem przygotowaliśmy dla Was test kolejnego urządzenia ze stajni niemieckiego producenta, chodzi o Repeater 310. Wzmacniacz jest o połowę tańszy od prezentowanego już modelu 300E, ale i nieco uboższy w funkcje. Jednak najważniejsze cechy produktu nie uległy zmianie, dalej wyróżnia się dobrą pracą i szerokim spektrum zastosowań. 

Więcej...

Rzut okiem na kompaktową klawiaturę firmy GEMBIRD.

Autor: Mateusz Szewc, 01 września 2013 19:50:58

Rzut okiem na kompaktową klawiaturę firmy GEMBIRD.

Możliwości jakie obecnie oferują nam smartfony i tablety, a także wszelkiego rodzaju urządzenia mobilne sprawiają, że praca z nimi przypomina nieco tą jaką oferują komputery stacjonarne , przynajmniej jeśli chodzi o zakres działań i operacji , które możemy na nich wykonać. Różnica polega na tym, że praca z myszką i klawiaturą jest przyjemniejsza i wydajniejsza aniżeli praca wykonywana za pomocą gestów i stuknięć. Producent GEMBIRD w swojej ofercie umieścił produkt, który ma sprawić aby pisanie emaili, surfowanie w internecie i edycja różnego rodzaju dokumentów na urządzeniach mobilnych była czynnością dużo bardziej komfortową. Poniżej prezentujemy krótki test klawiatury bluetooth.

Więcej...
© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign