Artykuły

Test słuchawek SMS Audio

Autor: Mateusz Szewc, 01 lipca 2014 00:53:04

Test słuchawek SMS Audio

50 Cent to osoba, która poświęciła się muzyce całym sobą. Na początku kwietnia w Polsce odbyła się premiera jego najnowszego dzieła – słuchawek SMS Audio. Muzyk odwiedził Złote Tarasy, był gościem Dzień Dobry TVN, zwiedził Stare oraz Nowe Miasto Warszawy, gdzie swym uśmiechem zaraził wielu ludzi nawet nie związanych z gatunkiem muzycznym, który reprezentuje.

Więcej...

Krótki test AOC Q2963PM

Autor: Mateusz Szewc, 01 czerwca 2014 19:10:50

Krótki test AOC Q2963PM

„Życie” monitorów w formacie 21:9 od samego początku nie było usłane różami. Sceptyczne podejście użytkowników i ogólna niechęć do tego typu „olbrzymów” wprawdzie nie miały logicznego uzasadnienia to brały górę nad opiniami użytkowników, którzy mieli okazję pracować na tego typu monitorach.  Jednak z biegiem czasu zaczęto doceniać ekrany ultra panoramiczne i to nie tylko przez firmy i korporacje, ale również przez zwykłych użytkowników. Potencjał jaki oferują jest ogromny, a odpowiednia konfiguracja i kalibracja nie tylko zwiększy wydajność naszej pracy, ale również jej komfort. Do naszej redakcji trafił AOC Q2963PM, któremu przyjrzymy się bliżej i zobaczymy co tak naprawdę ma do zaoferowania.

Więcej...

Test Garmin Vivofit

Autor: Mateusz Szewc, 24 kwietnia 2014 14:50:08

Test Garmin Vivofit

W ostatnich miesiącach możemy zaobserwować zainteresowanie producentów urządzeń mobilnych lifeloggingiem. Ostatnie targi zorganizowane końcem  lutego w Barcelonie były świadkiem wysypu tego typu produktów. Koreański producent Samsung zaprezentował rodzinę zegarków Gear, a Sony przedstawił opaskę  SmartBand o kodowej nazwie SWR10. Ciekawą alternatywę dla wyżej wymienionych urządzeń stanowi produkt firmy Garmin o oznaczeniu Vivofit, będący bohaterem dzisiejszej recenzji. Zapraszam do lektury.

Więcej...

Creative T4 Wireless

Autor: Mateusz Szewc, 13 stycznia 2014 17:43:58

Creative T4 Wireless

Wielokrotnie nagradzane i znane wszystkim audiofilom głośniki GigaWorks T3 po pięknym i długim „spektaklu” stopniowo ustępują miejsca nowym bohaterom. Taka sytuacja była kwestią czasu, a zważając na to jak szybko zmienia się rynek mobilnych urządzeń taki krok musiał być wykonany jeszcze szybciej. Nowy model swoim praktycznym zasięgiem koniecznie musiał objąć użytkowników przenośnego sprzętu, którzy coraz częściej sięgając po smartfony i tablety, nie wyobrażają sobie podpinania do nich dodatkowych kabli. Creative na tegorocznych targach IFA zaprezentował zestaw oznaczony symbolem T4, który łączy wszystkie zalety, jakich do tej pory brakowało w poprzedniej wersji. Jak sam producent podkreśla T4 to godny zastępca GigaWorks. Czy rzeczywiście tak jest? Przekonajmy się czytając dalszą część recenzji. 

Więcej...

Samsung ATIV Book 9 Lite czyli towarzysz podróży

Autor: Mateusz Szewc, 09 grudnia 2013 23:22:32

Samsung ATIV Book 9 Lite czyli towarzysz podróży

O ile do tej pory rozmiar sprzętu komputerowego nie miał dla Nas większego znaczenia, a liczyła się przede wszystkim wydajność jaką dysponuje, tak teraz ten trend wydaje się ulegać zmianie. Producenci co rusz zachęcają Nas swoimi nowymi produktami, które mają wyróżniać się nietuzinkowym designem, mobilnymi rozmiarami i elegancją, a niekoniecznie wydajnością. Z punktu widzenia producenta sytuacja jest logiczna, użytkownik musi wybrać „wygląd albo wydajność”, a jeśli chce zachować w swoim urządzeniu obie cechy musi się nieźle wykosztować. Decyzja nie jest łatwa. W dniu dzisiejszym przygotowaliśmy dla Was recenzją dotyczącą sprzętu, który oprócz tego, że wyróżnia się ładnym wyglądem, to dysponuje również przyzwoitą wydajnością, pozwalającą na komfortową pracę. Prezentowany produkt to Samsung ATIV Book 9 Lite. 

Więcej...
© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0