Test słuchawek SMS Audio

Autor: Mateusz Szewc, 01 lipca 2014 00:53:04

SMS Audio

Autor: Paweł Fietko

50 Cent to osoba, która poświęciła się muzyce całym sobą. Na początku kwietnia w Polsce odbyła się premiera jego najnowszego dzieła – słuchawek SMS Audio. Muzyk odwiedził Złote Tarasy, był gościem Dzień Dobry TVN, zwiedził Stare oraz Nowe Miasto Warszawy, gdzie swym uśmiechem zaraził wielu ludzi nawet nie związanych z gatunkiem muzycznym, który reprezentuje.

Pudełko 

Pudełko w którym mieszczą się słuchawki jest dość małych rozmiarów. Czarna zdejmowana okładka ukazuje w jakim kolorze są słuchawki, zdjęcie 50 Centa oraz opis. Następnie moim oczom ukazało się świetnego koloru pudełko z kieszonką na broszurki informacyjne oraz naklejki.W niebieskim pudełku znalazłem także instrukcję obsługi oraz miękką ściereczkę. Po obejrzeniu gadżetów czas przejść do etui. „Domek” słuchawek zrobiono z czarno – niebieskiego materiału z białym wnętrzem. Nie posiada niestety widocznego uchwytu, który dałby nam możliwość komfortowego noszenia.Słuchawki 

Po otwarciu okrągłego etui... duże zaskoczenie! Model przeze mnie testowany miał piękny, turkusowy kolor. Znajdował się tam również kabel audiow kolorze białym. Słuchawki jak na On – Ear są naprawdę „malutkie” nawet dla kobiety.

Jednak jest to oczywiście zaleta, ponieważ zmieszczą się wszędzie. Co więcej, posiadają zawias do składania, dzięki czemu są jeszcze bardziej uniwersalne. Kolor będzie pasował zarówno do kobiety, jak i mężczyzny, czyni go to więc bardzo uniwersalnym. Kolejnym świetnym elementem są skóro – podobne białe elementy. Dzięki nim nie będziemy mieli problemu z odczuwaniem bólu w okolicach głowy, czy uszu. Problemem może być jednak to, że muszle są dość małe.

Resztę słuchawek zrobiono z lekko połyskującego, lśniącego plastiku. Nausznice udekorowano symboliczną, białą literką S odnoszącą się do nazwy SMS Audio street. Dobre wrażenie wywarł na mnie suwak do regulacji opaski, z tego powodu, że nie wymaga siły, by dopasować do nas rozmiar słuchawek. Działa bardzo delikatnie oraz lekko. Lewa słuchawka zawiera 3,5mm. wtyczkę audio.

Dźwięk 

Natomiast jeśli chodzi o dźwięk, nie jest on nadzwyczaj krystaliczny, jak zapewniał muzyk. Udało się mu stworzyć sprzęt, który pod względem wizualnym zainteresuje każdy z gatunków muzycznych począwszy od hip – hopu kończąc na rocku. Mimo tego, że w przypadku dźwięku On – Ear Wired nie było efektu wow, całkiem przyjemnie słuchało się muzyki. Towarzyszący piosence bas, nie jest intensywny, co dla mnie nie jest żadną wadą, ponieważ utwór ze zbyt mocnym brzmieniem nie pozwala skupić mi się na muzyce. Izolacja dźwięków zewnętrznych produktów SMS Audio jest naprawdę świetna.

Użytkowanie 

Słuchawki SMS Audio Wired sprawowały się bardzo dobrze. Nie są duże, dzięki czemu są podręczne i wygodne w użyciu. Można je schować do małej kobiecej torebki. Dodatkowo słuchawki można zgiąć co jest ich dużym plusem. Posiadają oczywiście kabel audio, który po pierwsze ma fajny biało – niebieski kolor, a po drugie nie plącze się i nie przeszkadza w użytkowaniu. W obecnie panujące upalne dni mogą przeszkadzać jedynie skóro – podobne wykończenia. Etui w którym się znajdują nie posiada uchwytu, co uniemożliwia nam komfortowe przenoszenie słuchawek.

Komentarzy do artykułu: 0
Oceń artykuł w skali 1-10:
Strona 1 Strona 2

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign