Creative T4 Wireless

Autor: Mateusz Szewc, 13 stycznia 2014 17:43:58

Opakowanie i wyposażenie

Głośniki T4 dostarczone zostały w dużym kartonowym pudle, które opatrzone zostały w bardzo dużą ilością zdjęć i tekstu. Opisane są wszystkie atuty prezentowanego zestawu w różnych językach, także w języku polskim. Zaprezentowane zostały również zdjęcia w wysokiej rozdzielczości i opis technologii jakie obsługuje T4, a jest się czym pochwalić. Jeśli chodzi o zwartość opakowania, jest dosyć bogata i razem z głośnikami otrzymujemy:


- 2 głośniki satelitarne
- 1 subwoofer
- kabel stereo-RCA 3.5mm
- regulator głośności z kablem
- pilot na podczerwień
- przewód zasilający
- ulotki gwarancyjne
- skrócona instrukcja obsługiWielofunkcyjny regulator głośności jest zdecydowanie jednym z największych plusów T4. Za jego pomocą możemy wyregulować głośność, przejść pomiędzy wejściami Aux-in i optycznym, a także sparować urządzenie za pomocą NFC. Jeśli tego byłoby mało regulator jest kompatybilny z wejściem słuchawkowym typu jack, co jest naprawdę dużym udogodnieniem dla użytkowników korzystających z słuchawek. Kształt regulatora  przypomina w połowie uciętą półkulę, dzięki czemu dobrze leży w dłoni, a jego obsługa jest bardzo przyjemna.

 Dla osób, które chcą być całkowicie niezależne od regulatora dostarczony został pilot na podczerwień, za pomocą którego możemy wykonać te same czynności jakimi dysponuje multifunkcyjny kontroler. Do samego wykonania pilota nie można mieć żadnych zastrzeżeń, jest dobrze spasowany, przyciski działają lekko i co najważniejsze jest bardzo praktyczny.

Komentarzy do artykułu: 0
Oceń artykuł w skali 1-10:
Strona 1 Strona 2 Strona 3 Strona 4 Strona 5 Strona 6

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign