Samsung Galaxy S II

Autor: Grzegorz Barański, 16 września 2012 11:40:42

Wstęp

W dniu dzisiejszym na łamach naszego portalu postanowiliśmy poruszyć fenomen jednego ze sprzętu firmy Samsung która jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, rozwiązań telekomunikacyjnych i technologii cyfrowych.

Korporacja składa się z pięciu głównych pionów biznesowych: Digital Appliance Business (produkty AGD), Digital Media Business (produkty RTV i IT), LCD Business (produkcja paneli LCD), Semiconductor Business (produkcja półprzewodników) i Telecommunication Network Business (rozwiązania telekomunikacyjne). Uznawany za najszybciej umacniającą się globalną markę, Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji telewizorów cyfrowych, chipów pamięci, telefonów komórkowych i paneli TFT-LCD.

A o jakim produkcie mowa? Otóż w poniższej recenzji przedstawimy nowoczesny smartfon Galaxy S II. Pomimo tego, że ten telefon znajduje się na rynku już od ponad roku to do dnia dzisiejszego cieszy się bardzo dużą popularnością. Dlaczego? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć poniżej…

Komentarzy do artykułu: 0
Oceń artykuł w skali 1-10:
Strona 1 Strona 2 Strona 3 Strona 4 Strona 5 Strona 6 Strona 7 Strona 8 Strona 9 Strona 10

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign