MSI CR620 – linie, lustro, jakość

Autor: Adam Roch, 09 czerwca 2010 21:44:57

WSTĘP

MSI CR620 – linie, lustro, jakość. To pierwsze słowa, jakie mogą rzucić się po przyglądnięciu naszemu bohaterowi. Ich rozwinięcia znajdziecie w dalszej części artykułu. CR620 to jeden z pierwszych notebooków, z linii budżetowej, wyposażony w nowoczesny procesor Intel’a, Core i3 330M, pojemny dysk twardy, 4gb pamięci ram i Windows 7 Home Premium. Recenzjonowany model, skierowany jest do osób stawiających bardziej na wnętrze techniczne sprzętu a niżeli jego wygląd. Atutem jest dodatkowo dobry jak na 15,6” komputer czas pracy na baterii. Czy MSI CR620 podbije serca dzięki zastosowanej technologii, a może swojemu wdziękowi? - zapraszamy do dzisiejszego artykułu.

Na redakcyjny stół, tym razem trafiła maszyna wyposażona w słabszą jednostkę roboczą Intela – i3 330M skierowana do segmentu budżetowego. MSI CR620 dostarczony został w podwójnym opakowaniu, co rzutuje na solidny i bezpieczny transport (brawo!). Po otworzeniu tekturowego pudełka, ukazuje się już właściwe, zielono-białe opakowanie z bohaterem dzisiejszej recenzji. Sprzęt został wyposażony w podstawowe złącza, które umożliwiają podpięcie wielu urządzeń.Pudło jest małych rozmiarów, niewiele większe od samego laptopa. Jego wnętrze skrywa:
- laptop MSI CR620,
- bateria,
- przewód zasilający,
- ulotki promocyjne,
- płytę DVD ze sterownikami.Warto zauważyć iż, jak dotąd rok 2010 jest rokiem wszelkich kresek i słoi widniejących na pulpitach roboczych . W tym przypadku nie jest też inaczej. Design komputera, to połączenie kolorów: czarnego i szarego. Całość sprawia wrażenie solidnego i trwałego wykonania. Jednak, jak się okazuje, wrażenia bywają złudne. Obudowa matrycy, została wykonana z czarnego i lakierowanego plastiku. Bez problemu może służyć za lusterko Ramka matrycy ugina się na całej długości w górnej części (koło kamerki). Wierzchnia strona, jest sztywna, przez co można wyginać ekranem na różne strony. Pulpit roboczy, wykonany jest z czarnego plastiku, łączącego się na klawiaturze. Klawiatura wraz z górnym panelem, gdzie ulokowane zostały głośniki ugina się dość mocno. Skrzypi także w okolicy wylotu powietrza. Pulpit, na którym położone są nadgarstki, wykonany jest ze srebrnego plastiku, na który naniesione zostały czarne kreski. Ugina się on w okolicy lewego nadgarstka, gładzika i prawego nadgarstka. Zdecydowanie, jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Sprzęt dosłownie może „wyginać śmiało ciało”.
Komentarzy do artykułu: 0
Oceń artykuł w skali 1-10:
Strona 1 Strona 2 Strona 3 Strona 4 Strona 5 Strona 6 Strona 7 Strona 8 Strona 9 Strona 10

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign